KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815239
nr 1281 5239
Åsa Åkerström
(1925-2012), Sverige
Blandteknik, Lofoten. Signerad, daterad 1985, ca 39x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:20:08
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Åsa Åkerström
Läs mer om Ã…sa Ã…kerström